У Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 3 проведено тиждень патріотичного виховання
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_8786.jpg)
У Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 3 проведено тиждень патріотичного виховання, у межах якого відбулися: педагогічна рада на тему “Формування якісного рівня патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності”; тематичні заходи у групах.