У Краснокутську уже пів року функціонує проєкт «Спільно. Точки зустрічі»

У листопаді в Краснокутську молодіжно-освітній простір «КутОК» у співпраці з ГО Фонд «Професійний розвиток Харкова» та за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine і Міністерства молоді та спорту України, Краснокутської селищної ради  запустив новий великий проєкт — «Спільно. Точки зустрічі». Це точка зустрічі, на якій активісти-волонтери і тренери-фахівці разом спільними зусиллями організовують різнопланові активності для дітей та молоді нашої громади, а також для тих, хто був вимушений  покинути власну домівку внаслідок війни.

За пів року роботи у просторі було проведено 465 заходів для 8048 дітей та дорослих Краснокутщини, в тому числі виїзні програми для костянтинівських, слобідських дітлахів та малечі Краснокутського закладу дошкільної освіти №2. Це і навчальні заняття з української мови, англійської мови, історії України та математики у межах підготовки здобувачів освіти до державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання, і розмовний клуб з носієм англійської мови, і артзаняття з використанням різноманітних технік виконання, і майстер-класи на тему народних традицій, забав та ігор, кулінарні майстер-класи з виготовлення краснокутських вареників та різдвяних пряників, спортивні ігри та естафети «Cool games», запальні руханки, майстер-класи із зумби та аеробіки,  заняття з мінної безпеки, фінансової грамотності, перегляд пізнавальних мультфільмів, психологічні тренінги та індивідуально-групові консультації, тренінги на гендерну тематику та із сексуальної просвіти  і багато інших активностей.

Тож, проєкт «Спільно. Точки зустрічі» у Краснокутську успішно працює і запрошує дітей та молодь до участі у заходах, яких буде ще безліч на різну тематику, що ретельно готуються фаховими тренерами, психологами та волонтерами!

Приєднуйтеся до активностей, підписуйтесь на телеграм-канал «Краснокутськ_Спільно», стежте за анонсами подій – і  чекаємо вас у нашому затишному куточку!