У Краснокутську відбувся турнір з футзалу

На вихідних в Краснокутську відбувся турнір з футзалу, присвячений вшануванню пам’яті  воїнів, полеглих в Афганістані, та загиблих воїнів Краснокутської селищної територіальної громади під час повномасштабного вторгнення російської федерації.

З вітальним словом до спортсменів та усіх присутніх звернулися: Сергій ЗАЄЦЬ – заступник Краснокутського селищного голови та Анатолій КОЛОМІЄЦЬ – голова  ветеранської організації «Пам’ять». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

Кожна гра була справжньою футбольною баталією! Достойно протистояла суперникам наймолодша команда ДЮСШ, харизматично і професійно грали козіяри (команда «Шериф»),  команда «Фортуна» (с. Мурафа), «Аякс» (сел. Краснокутськ), а фінальна гра команд ФК «Краснокутськ» та «Пархомівка» не залишила байдужою ні спортсменів, ні вболівальників. Перемогла Пархомівка!

Переможці були нагороджені кубками, грамотами. Відзнаки отримали і кращі гравці турніру.

Зворушливою і щемкою була та мить, коли всі учасники турніру проводжали гравців команди «Пархомівка» Троцького Віталія та Бондаря Олександра, які прямо з турніру від’їжджали до своїх військових частин…. Бережіть себе, хлопці!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися та продовжувати кращі спортивні традиції Краснокутщини!