У Києві розпочався тренінг «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо»

У Києві розпочався тренінг «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо».  Участь у навчанні бере ініціативна команда  Краснокутської громади – робоча група у складі представників молодіжного сектору відділу освіти, депутатського корпусу та Молодіжної ради  зі створення  програми розвитку молоді у своїй громаді на основі локальних даних та потреб молоді.

Під час першого дня тренінгу команда поспілкувалася з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  презентувала громаду та поділилася цілями, які ставить перед собою під час участі у проєкті. Завдяки тренеркам Ірині та Діані ознайомилися з поняттям даних для сталого розвитку, виокремили власні та робочі цінності, а також визначили рішення, засновані на цінностях і даних.

До слова, Краснокутська громада входить у 12-тку учасниць з усієї України проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю».

Програма «Мріємо та діємо» (https://www.facebook.com/mriemotadiemo) впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Запрошуємо активну молодь Краснокутської громади долучитися до процесу створення нової молодіжної програми!

У кого є цікаві ідеї чи пропозиції, пишіть нам: ssms.krasnokutsk@gmail.com або завітайте до молодіжного сектору відділу освіти.