Закінчився третій день тренінгу «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо»

Закінчився третій день тренінгу «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо» (м. Київ).  Участь у навчанні бере ініціативна команда  Краснокутської громади – робоча група у складі представників молодіжного сектору відділу освіти, депутатського корпусу та Молодіжної ради  зі створення  програми розвитку молоді у своїй громаді на основі локальних даних та потреб молоді.

Під час третього дня тренінгу команди дізналися принципи дизайну дослідження потреб молоді в громаді, прописали стадії проєктування дослідження, грунтуючись на пріоритетах Національної молодіжної стратегії до 2030 року.

На завершення 3-денного тренінгу учасники отримали сертифікати.

Нагадаємо, Краснокутська громада входить у 12-тку учасниць з усієї України проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю».

Після закінчення інтенсивних курсів навчання команда громади готуватиме проєкт актуальної програми розвитку молодіжного середовища, яка дозволить молоді кооперуватися із місцевою владою, визначати і просувати потреби молоді у громаді.

 

Програма «Мріємо та діємо» (https://www.facebook.com/mriemotadiemo) впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Запрошуємо активну молодь Краснокутської громади долучитися до процесу створення нової молодіжної програми!

У кого є цікаві ідеї чи пропозиції, пишіть нам: ssms.krasnokutsk@gmail.com або завітайте до молодіжного сектору відділу освіти.