У таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі ЗЗСО Краснокутської селищної ради відбувся Всеукраїнський масовий захід “Рух-це здорово!”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/yzobrazhenye_viber_2021-06-08_11-37-02.jpg)
08.06.2021 в таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі ЗЗСО Краснокутської селищної ради відбувся Всеукраїнський масовий захід “Рух-це здорово!”.
Одночасно о 10.00 в 13 таборах розпочалися спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи, в яких діти залюбки брали участь та отримали масу позитивних емоцій.