У закладах освіти Краснокутщини проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах освіти Краснокутської селищної ради були організовані та проведені ряд тематичних заходів: години спілкування, бесіди, лекції, уроки звитяги «Небесна сотня у наших серцях», «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», «Небесна Сотня ангелів», «Майдан», «Молитва лине в небеса…», «Ангели пам`яті», «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя», «Назавжди в наших серцях», «Герої нашого часу», спрямованих на висвітлення патріотизму громадян, які в лютому 2014 року на Майдані в м. Києві постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Старшокласники закладів освіти стали учасниками тематичних виховних заходів, спілкувань за темою «Ангели пам’яті», «Небесна сотня білих журавлів». Їм було проведено показ документально-біографічного фільму «Герої не вмирають».

У музеях та бібліотеках навчальних закладів відбулась презентація тематичних виставок художньої літератури, фотовиставок, експозицій за темами «Герої не вмирають», «Вічна слава Героїв Небесної Сотні», «Події, що змінили Україну», «Герої не вмирають. Просто ідуть в небеса».

Особливу увагу в закладах освіти приділили організації тематичних лінійок, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні, які було розпочато виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання.