Участь в освітній резиденції у Львові

20-22 вересня 2023 року заступниця начальника відділу освіти Краснокутської громади Валентина Колонтаєвська мала нагоду бути учасницею львівської резиденції ідей для освітян з громад усієї України.

Резиденції ідей – це дводенні тематичні візити для громад, які проводяться  Cities4Cities United4Ukraine у Львові понад 1,5 роки.

Протягом цих насичених днів начальник управління освіти міста Андрій Закалюк розповів, як працює освіта Львова. Говорили про пріоритети та найцікавіші освітні зміни і проєкти. Відвідали:

          Експерт проєкту Salar International Олег Фасоля ознайомив з варіантами створення старшої профільної школи, з формами, методами та змістом сучасної освіти через призму поезії Тараса Шевченка.

З експертом Асоціації міст України Владиславом Ковальовим зачепили питання обговорення бюджету і нормативної бази освітньої сфери.

          А ще – неформальне і щире знайомство-спілкування з колегами-освітянами з інших областей України та радниками міського голови Львова, обмін досвідом і цікавими ідеями між собою.

Участь у таких заходах дає змогу вийти за межі свого кола діяльності, розширити робочий світогляд та не боятися долати стереотипи і впроваджувати нове. Головне – мати однодумців та підтримку у прагненні все задумане втілити.

 

          Резиденції ідей у Львові – серія регулярних професійних зібрань фахівців українських громад з метою обміну досвідом та поширення кращих практик місцевого розвитку щодо актуальних викликів місцевого самоврядування. Засновниками резиденцій є Шведська асоціація локальних влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова.

Цикл резиденції ідей у Львові організовує ініціатива Cities 4 Cities | United 4 Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

SALAR International.org.ua

USAID – US Agency for International Development

City Institute/Інститут