Учні Олексіївського та Дублянського ліцеїв Краснокутської селищної ради взяли участь у Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді “Українська революція: уроки і перспективи”

     23-25 квітня 2021 року в м. Запоріжжя у форматі онлайн на платформі додатку GoogleMeet відбулася Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Українська революція: уроки та перспективи».

    Організаторами конференції є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму, краєзнавства, спорту і туризму учнівської молоді» Запорізької обласної ради та за сприяння Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

     Конференція підсумовувала три роки Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Учасники проводили краєзнавчо-пошукову та науково-дослідницьку роботу, працюючи у музеях, бібліотеках та архівах, беручи участь у польових краєзнавчих експедиціях з метою вивчення подій, фактів, наслідків та здобутків Української революції, боротьби українського народу за самовизначення, соборність та державність.

    Цього року оргкомітет отримав 131 заявку із 19 областей України. Кількість учасників під час очного заходу склала 76 осіб.

   Члени журі відмітили високий рівень організації заходу, окремо наголосивши на дійсно клопітливо проведеній роботі юних краєзнавців та педагогів, результатом якої став блискучий збірник матеріалів,та висловили побажання не зупинятися на досягнутому.

   Три дні роботи Конференції виявили живий інтерес та продемонстрували  практичну значущість досліджень юних краєзнавців  та педагогів у справі збереження історичної пам’яті сторічної боротьби українського народу за незалежність, гідність та свободу. Впевнені, що і надалі буде проводитись робота у цьому напрямку.

    Краснокутську громаду на заході гідно представили   учні Олексіївського та Дублянського ліцеїв Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області.