УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Щороку 9 листопада в Україні відзначається свято розвитку державної мови – День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. І всі українці в цей день ушановують пам’ять видатних діячів, які розвивали й збагачували нашу мову, культуру та традиції.

З нагоди цього дня Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено  урочистості, на яких відзначили лауреатів і переможців Обласного фестивалю ораторського мистецтва та переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

9 листопада 2020 року учні  та працівники закладів загальної середньої освіти приєдналися до написання ювілейного 20-го диктанту національної єдності, переглянули тематичні  презентації, ознайомилися з книжковими виставками, а також дізналися багато цікавого з інформаційних хвилинок, які підготували для них учителі.