В’язівський ліцей «Програма популяризації серед здобувачів освіти ЗЗСО Краснокутської СТГ порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій»

09 грудня до «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій»  долучився В’язівський ліцей.

До навчання залучались: посадова особа з питань цивільного захисту відділу освіти Краснокутської селищної ради, інженер з охорони праці Ірина ШОСТАК, фахівець ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитро ТЕМНОХУД, сімейний лікар АЗПСМ смт Костянтинівка СТЕЦЕНКО Олександра Петрівна та фельдшер ФП с. В’язова  Катерина СОКОЛОВА.

Навчальні групи:

1 група – 1-9 класи – (35 + 9 педагогічних працівників)

Заняття проводилось згідно графіку.

Тематика проведення навчальних занять доповідачами здійснювалась згідно «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» за відповідними блоками.

Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. Особливо якщо це стосується дітей. 

В цікавій та змістовній формі доповідачі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки,  про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях» «Допомогти! Врятувати! Запобігти!». 

Були використані презентації, навчальні матеріали «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Людина в автономній ситуації», «Натовп», «Правила безпеки на вулиці».

Цікавими були для учнів: інформаційна бесіда «Про аптечку і не тільки» сімейного лікаря АЗПСМ смт Костянтинівка СТЕЦЕНКО Олександри Петрівни та практичне заняття «Надання першої домедичної допомоги» фельдшера ФП         с. В’язова  Катерини СОКОЛОВОЇ.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах виникнення пожежі, перевірили здатність чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Захід був покликаний навчити учнів поводитись так, щоб власними вчинками не спричинити біду або не потрапити у прикру ситуацію, а ще, не нашкодити собі та оточуючим.