В районному будинку культури відбулося традиційне районне свято для дітей «Від Миколая до Різдва творімо добрії діла»

Дев’ятнадцятого грудня – День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів.  У цей день вони чекають на подарунки і все навкруги сповнене дивами.

В переддень цього свята, 18 грудня, в районному будинку культури відбулося свято для дітей «Від Миколая до Різдва творімо добрії діла», яке традиційно організовує відділ освіти за підтримки Краснокутської районної державної адміністрації.

Ось і цього року чарівне дійство зібрало у глядацькому залі близько 400 хлопчиків та дівчаток. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, обдаровані діти закладів освіти та Краснокутського ЦДЮТ.

Свято розпочалося з привітань. Спочатку гості переглянули вітальний відеоролик. З екрану лунали пісні про Миколая, вітання та настанови від Благочинного Краснокутського району отця Віталія (Бердо) та голови Краснокутської РДА Олексія Белоцького.

 Очільник району звернувся до дітей, їхніх батьків та вчителів з теплими і щирими побажаннями: «Щиро вітаю усіх, а передусім дітвору – з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу», – зазначив голова РДА та анонсував приємні несподіванки. Усі діти в глядацькій залі отримали ласощі від Чудотворця Миколая, а школярі Краснокутського району – новеньку побутову техніку.

Сучасні телевізори сьогодні поїхали до учнів Каплунівського НВК, Констянтинівського ліцею, Слобідської ЗОШ та Пархомівської ЗОШ.

Нові мікрохвильові печі для своїх колективів отримали Дублянська ЗОШ та Олекіївська ЗОШ.

Сучасні ноутбуки передали до В’язівської та Городнянської ЗОШ.

Мультимедійний комплекс для кабінету інформатики  отримала Мурафська ЗОШ, мультимедійний  комплексу для початкової школи – Качалівська ЗОШ, мультимедійний комплекс для природничо-матиматичного кабінету географії – Краснокутська гімназія та Колонтаївська ЗОШ.

Краснокутська ЗОШ №2 отримала сучасний інтерактивний комплекс для НУШ.

Та на цьому несподіванки не закінчилися. Бо ще один неймовірна радість чекала на Козіївську ЗОШ, Краснокутську ЗОШ №2 та Краснокутську гімназію! Це ключі від нових шкільних автобусів!!!

Після закінчення урочистої частини юних та дорослих глядачів захопила вистава від вихованців ЦДЮТ про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла та щасливий кінець пригодницької історії. Це казка про те, що добро завжди перемагає, зло залишається ні з чим, а дружба не продається.

Творчі та завзяті, натхненні та закохані в свою справу юні актори, доклали максимум зусиль для того, щоб свято залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та впевненість, що тверда віра і любов, добро та дружба – найдорожчі подарунки.

Діти та батьки отримали чудові враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії. Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для гостей, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає дива, подарунків, здійснення усіх мрій та побажань.

Від Миколая до Різдва творімо добрії діла!