Ваша кров може воювати!

Цим суботнім ранком 57 донорів з різних куточків Краснокутської громади зробили вчергове корисну справу – здійснили поїздку до Харківського обласного центру служби крові й здали кров для наших захисників та цивільних.

Серед цих героїв – також освітяни та молодь. Ми пишаємося вами!

Попередньо охочих здати кров оглянув лікар. Всім перед донацією зробили аналіз крові та напоїли гарячим солодким чаєм. Процедура забору крові триває до 15 хвилин, беруть по 450 мл крові у кожного. Ця доза, як зазначили медики, абсолютно нешкідлива і безпечна для здоров’я донора. Щоб стати донором, необхідно за 48 годин до здачі крові дотримуватися особливої дієти – без молочного, жирного, смаженого, алкоголю тощо. Також не можна здавати кров, якщо ви захворіли, маєте понижений або підвищений тиск, якщо за останні півроку ви робили пірсінг або татуювання, були операційні втручання тощо. Про все це детально інформують лікарі і медперсонал центру служби крові, які дуже ввічливі й уважні до своїх пацієнтів.

Триває війна, тож поповнення запасу банку крові в Україні для порятунку життя і мирному населенню, і військовим зараз на часі.

Дякуємо всім донорам за небайдужість і готовність прийти на допомогу!

Запрошуємо кожного, хто не має медичних протипоказань, долучитися до нас.

Ваша кров може воювати!