Від Миколая до Різдва творімо добрії діла!

Вже стало доброю традицією, в переддень цього свята, а саме 18 грудня в районному будинку культури відбувається  районне свято для дітей «Від Миколая до Різдва творімо добрії діла», яке традиційно організовує відділ освіти за підтримки Краснокутської районної державної адміністрації.  У святі взяли участь 150 маленьких артистів та близько 400 юних глядачів. Завітали на захід гості: голова районної державної адміністрації Олексій Олександрович Белоцький, заступник голови  районної ради Тетяна Василівна Краля, настоятель Архангело-Михайлівського храму селища Краснокутськ отець Миколай (Чебір). Свято розпочалось саме зі святкових привітань. Гості звернулися до дітей та їх батьків з теплими і щирими побажаннями. Зокрема, зі словами: «Нехай Миколай Чудотворець освятить і благословить усіх на добрі справи та не обійде своєю добротою і безкорисливою допомогою жодної родини, жодної дитячої мрії. Щиро вітаю усіх, а передусім дітвору – з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!» – звернувся до кожного маленького й дорослого мешканця району Олексій Белоцький.

Усі присутні юні глядачі і та артисти отримали святкові солодкі дарунки від депутата Харківської обласної ради від нашого району Юлії Олександрівни Світличної. Подарунки отримали: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з  інвалідныстю, діти, батьки яких є учасниками АТО та ООС, обдаровані діти закладів освіти та Краснокутського ЦДЮТ.

Святковим подарунком для юних глядачів стала вистава за мотивами казки Ганса Андерсена «Снігова королева». Історія  про те, що любов та віра – це речі, які творять дива. Кожне любляче серце здатне подолати всі перешкоди та життєві негаразди, і справжня сила – в кожному з нас.  Творчі та завзяті, натхненні та закохані в свою справу юні актори, в складі яких учні закладів освіти Краснокутського району та вихованці Краснокутського ЦДЮТ, залюбки демонстрували свої таланти, намагаючись донести до глядачів зміст вистави та її глибинну суть.  

Участь у виставі взяли творчі колективи: драматичний «Слово» (кер. А. Касяненко), хореографічні «Ромашка» (кер. О. Тимченко), «Гротеск» (кер. Н. В’юнник),«Каблучок» (кер. О. Тимченко), «Юніор данс» (кер. Н. Хлівняк), «Колорит» (кер. Н. Момот та В. Степанова), вокальні «Талісман»,  «Усмішка» (кер. А. Касяненко). Солісти – Наталія та Анна В’юнник.

Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та впевненість, що тверда віра і любов, добро, мирне небо, радість, сімейний затишок, здоров’я, милосердя   – найдорожчі подарунки.

Від Миколая до Різдва творімо добрії діла!