Відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-28_15-50-47-298.jpg)
28 лютого 2024 року відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти за онлайн участю регіонального координатора від Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників дошкільної освіти” Олени НЕЧАЙ з питання реалізації проєкту ЮНІСЕФ “Покращення доступу до дошкільної освіти в Україні”.
Зазначений проєкт реалізуватиме ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт триватиме з 01.03.2024 по 15.05.2025.
До проєкту уже долучилися 5 закладів дошкільної освіти Краснокутської селищної ради.