Відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Краснокутської громади

23 серпня 2023 року на базі  Краснокутського закладу дошкільної освіти №1 відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти на тему «Якісна дошкільна освіта – середовище, в якому  формується українська національна та громадська ідентичність дошкільника», на які було розглянуто питання:                                                     

  1. Участь Краснокутського закладу дошкільної освіти №1 в проєкті, який реалізувала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках Спільно – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
  2. Законодавче підґрунтя для організації роботи з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці  в закладах дошкільної освіти.

               А також директорки закладів дошкільної освіти взяли участь в онлайн-семінарі на тему «Якісна дошкільна освіта – середовище, в якому  формується українська національна та громадська ідентичність дошкільника» (організатор – Управління Державної служби якості освіти в Харківській області).