Відбулася зустріч активу Краснокутської громади з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

12 лютого 2024 року відбулася зустріч активу Краснокутської громади з представниками Харківського офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

В обговоренні впровадження комплексного підходу з покращення в громаді якості освіти, охорони здоров’я, водопостачання, санітарії та гігієни, а також розвитку молодіжних ініціатив взяли участь Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ,  представники освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, підприємств з водопостачання та водовідведення громади, працівники Краснокутської селищної ради і члени Молодіжної ради.

Керівниця програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Харківській області Людмила ПАЛАМАР розповіла, що ЮНІСЕФ працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров’я матері та дитини, а також послуг для людей, що живуть із ВІЛ/СНІДом. Пані Людмила пригадала позитивний досвід співпраці Краснокутської громади з ЮНІСЕФ – 9-місячний проєкт Молодіжно-освітній простір “КутОк” (“Спільно. Точка зустрічі”) та діючий Цифровий освітній центр «СпівДія заради дітей».

Під час роботи у галузевих групах працівники Фонду дізналися про проблеми, побажання й виклики, які є унікальними саме для нашої громади, поспілкувалися з фахівцями зазначених галузей і здійснили попередній аналіз потреб Краснокутської громади.

Підсумком зустрічі та обговорень буде розроблений індивідуальний план роботи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з Краснокутською громадою.