Відбулася зустріч з українською письменницею сучасності Людмилою Охріменко

10 березня 2023 року у Краснокутській селищній раді відбулася зустріч з українською письменницею сучасності ОХРІМЕНКО Людмилою Леонідівною, під час якої вона презентувала свій роман «Оскар».

На  змістовну і духовно наповнену зустріч завітали керівники громади, представники творчої інтелігенції краю та інші шанувальники творчості Людмили ОХРІМЕНКО. І отримали масу позитивних емоцій та хорошу нагоду придбати улюблені чи досі непрочитані книги.

У творчому доробку письменниці – романи «Оскар», «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», «Пригоди дорослого Буратіно жіночої статі», «Легка поведінка», збірка «Волонтерські історії», оповідання. Усім її творам притаманна вміло закручена інтрига, динамічний сюжет, яскраво та майстерно виписані герої.

Представляючи гостю присутнім, Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ зазначила, що її книги надзвичайно актуальні на теперішній час, тож не дивно, що Людмилу Леонідівну зустріли тепло і привітно, а письменниця впродовж невимушеної зустрічі розповідала про свої твори і життєву філософію її книг.

З 2014 року пані Людмила займалася волонтерською діяльністю. До 2016 року їздила на передову, а потім почала писати книжки про війну. Натепер віддає прибуток від книжок на допомогу родинам загиблих і захисників, які пропали безвісти, а також на інші благодійні проєкти, пов`язані з допомогою фронту. Невиправна оптимістка, яка вважає, що дива трапляються там, де їх ретельно і наполегливо створюють працьовиті люди!

У 2021 році роман письменниці «Оскар», який був написаний на основі реальних подій із життя українського військового, названий найкращим романом на воєнну тематику членами журі міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2021».

Якісної української прози має бути якнайбільше, адже це важливий аспект у становленні нашої культури. Тому хочеться побажати пані Людмилі ОХРІМЕНКО творчого натхнення.