Відбулося пробне онлайн-тестування учнів 11 класів ЗЗСО громади
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338386903_907006620503345_6609143761460774944_n.jpg)
З метою вивчення освітніх вимірювань рівня знань та підготовки випускників 11 класів громади за розробленим та підготовленим головами ТМО та фахівцями Центру інструментарієм, що повністю відповідає моделі НМТ-2023, відбулося пробне онлайн-тестування учнів 11 класів ЗЗСО громади.
Учасники пробного онлайн-тестування мали змогу не лише визначити свій рівень підготовки, а й також ознайомитися із процедурою проведення НМТ-2023, його структурою та типами завдань кожного предметного блоку.
Із загальної кількості учнів 11 класів громади, що становить 169 осіб, пройшли онлайн-тестування в рамках пробного НМТ-2023 – 140 осіб.
Сподіваємося, що отримані результати сприятимуть якісній підготовці та покращать результати випускників в майбутньому. Бажаємо нашим випускникам успішно здати національний мультипредметний тест – 2023 і отримати найкращі бали!
Краснокутський ЦПРПП
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337835401_598932652142432_2007517154489214184_n-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337870557_1566569540486940_4421829953441705580_n-300x135.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337872162_593404466164239_6028109398899813430_n-142x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337879047_1286019428938822_576637462767626014_n-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338301086_1196219811039926_4885994068815551787_n-300x135.jpg)