Відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Оновлене Сонечко крок – 3»

27 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проєкту – переможця обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Оновлене Сонечко крок – 3 Дублянського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Олексіївської сільської ради, реалізація якого стала завдяки підтримці голови ХОДА Юлії Світличної.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олена Губарєва, начальник відділу освіти Краснокутської РДА Олена Медяник, Олексіївський сільський голова Лілія Лучковська, директор ПСП «Світанок» Лариса Козінцева.

Пріоритетним для мешканців села Дублянки вже третій рік поспіль залишається енергозбереження та забезпечення комфортних умов для перебування дітей у дитячому садочку.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олена Губарєва від імені голови ХОДА Юлії Світличної та голови Краснокутської РДА Олексія Белоцького привітала учасників заходу з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників та вручила сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію міні-проєкту обласного конкурсу: «Мені дуже приємно, що саме в такий святковий день ми відкриваємо цей проект, – відзначила Олена Юріївна. – Коли приїздиш на такі об’єкти, бачиш реальні зміни. Голова ХОДА Юлія Світлична особисто опікується питаннями розвитку дошкільної освіти в регіоні. Спільними зусиллями обласної та районної влади ми покращуємо умови перебування дітей та працівників дошкільних установ у дитсадках».

У рамках міні-проєкту «Оновлене Сонечко крок – 3» здійснено утеплення веранд та частково утеплення фасаду Дублянського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Олексіївської сільської ради Краснокутського району Харківської області.

На реалізацію проєкту освоєні кошти в сумі  294,989 тис.грн., в тому числі: 147,495 тис.грн. – обласний бюджет та 132,744 тис.грн. бюджет сільської ради,  14,750 тис.грн. – кошти конкурсанта.

Наприкінці урочистих заходів Олексіївський сільський голова Лілія Лучковська звернулася до присутніх зі словами вдячності за підтримку та небайдужість до рідного села та запевнила, що робота по участі Олексіївської сільської ради в конкурсі міні-проєктів буде продовжуватися і в подальшому.