Відбулося урочисте відкриття сучасної медіатеки у Мурафській ЗОШ

Не минуло ще й місяця після анонсування початку реконструкції бібліотеки Мурафської ЗОШ, а вже сьогодні, 17 грудня, відбулося урочисте відкриття сучасної медіатеки у стінах Мурафської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На захід завітали голова Краснокутської районної державної адміністрації Олексій Белоцький та депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар.

Затишне приміщення оформлене у сучасному комфортному дизайні. Оновлена бібліотека обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, має принтер, копіювальний апарат, а також зручний інтерактивний простір – тож відтепер надаватиме більш широкий спектр інформаційних послуг.

Це вже третя медіатека в Краснокутському районі. Так, за підтримки й сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з початку навчального року краснокутські гімназисти здобувають знання у сучасно обладнаному начальному просторі. А нещодавно для допитливих гостинно відчинила свої двері Костянтинівська медіатека.

Основна особливість медіатеки – мультифункціональність: можливість навчання самостійно чи в групі, вивчення іноземних мов за сучасними інтерактивними методиками; освоєння нових комп’ютерних програм і технологій. Тобто медіатека є не лише місцем для зберігання книжок, а й інтерактивним центром, що оточить усіх відвідувачів інформацією високої якості.

Почесні гості, користуючись нагодою, вручили солодкі новорічні подарунки від Благодійного Фонду Порошенка дітям з особливими освітніми потребами, які є учнями Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів.