Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Краснокутського району

Сьогодні, 07 травня, під головуванням першого заступника голови Олени Губарєвої в Краснокутській РДА відбулося засідання  конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району. На цьому засіданні були розглянуті документи претендентів на зайняття вакантної посади керівника. Конкурсна комісія перевірила відповідність документів кандидатів заявленим вимогам і прийняли рішення про допуск претендентів до участі у конкурсних випробуваннях.

Члени комісії узгодили перелік тестових питань та ситуаційних завдань як форми перевірки знання законодавства та рівня професійних компетентностей. Наприкінці засідання були прийняті рішення щодо дати та часу проведення конкурсних випробувань на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

Перелік кандидатів, яких допущено  до участі у конкурсі.

Протокол від 07.05.2019 №01.