Відбулося засідання Ради лідерів Краснокутщини
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386786596_832073065078119_4658179565105620106_n-1.jpg)
06 жовтня 2023 року відбулося засідання Ради лідерів Краснокутщини, ініційоване Краснокутським центром дитячої та юнацької творчості. На зустрічі були присутні лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори ліцеїв, гімназій та філій, педагогічний колектив ЦДЮТ.
Зібрання проходило під гаслом «Тільки повага, любов і добрі справи можуть змінити світ!». Розпочав захід гімн України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять наших загиблих воїнів.
Програма зібрання складалася з двох частин. У першій офіційній частині обговорювалися питання сьогодення, патріотичне виховання молоді та планування роботи учнівського самоврядування. З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник начальника відділу освіти Краснокутської селищної ради Валентина КОЛОНТАЄВСЬКА і директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Світлана БУТЕНКО.
Досвідом роботи з учнівською молоддю поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи Костянтинівського ліцею Валентина ЧЕРЕДНИК та педагог-організатор Козіївського ліцею Наталія В’ЮННИК.
Круглий стіл «Ми – майбутнє України» з брейк-кавою, де було відкрите спілкування між лідерами і складання планів роботи на навчальний рік, стало підсумком першого засідання Ради лідерів Краснокутщини.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386709505_832073325078093_1367266284361794640_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386581465_832073068411452_4787540769256073607_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386660011_832073285078097_5212057599385951041_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386717746_832073095078116_1339659628750450054_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386719969_832073098411449_5235272752851274017_n-226x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387195035_832073101744782_672909544187366273_n-300x134.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387200893_832073351744757_7944794944838263433_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387200929_832073258411433_2932210375521833321_n-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386786596_832073065078119_4658179565105620106_n-300x225.jpg)