Відбулося засідання Ради лідерів Краснокутщини

     06 жовтня 2023 року відбулося засідання Ради лідерів Краснокутщини, ініційоване Краснокутським центром дитячої та юнацької творчості. На зустрічі були присутні лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори ліцеїв, гімназій та філій, педагогічний колектив ЦДЮТ.
     Зібрання проходило під гаслом «Тільки повага, любов і добрі справи можуть змінити світ!». Розпочав захід гімн України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять наших загиблих воїнів.
     Програма зібрання складалася з двох частин. У першій офіційній частині обговорювалися питання сьогодення, патріотичне виховання молоді та планування роботи учнівського самоврядування. З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник начальника відділу освіти Краснокутської селищної ради Валентина КОЛОНТАЄВСЬКА і директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Світлана БУТЕНКО.
     Досвідом роботи з учнівською молоддю поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи Костянтинівського ліцею Валентина ЧЕРЕДНИК та педагог-організатор Козіївського ліцею Наталія В’ЮННИК.
     Круглий стіл «Ми – майбутнє України» з брейк-кавою, де було відкрите спілкування між лідерами і складання планів роботи на навчальний рік, стало підсумком першого засідання Ради лідерів Краснокутщини.