Відбувся Х ювілейний районний фестиваль новорічних та різдвяних віншувань «Коляда, коляда у віконце загляда»

     Сьогодні, 09 січня 2020 року, відбувся Х ювілейний районний фестиваль новорічних та різдвяних віншувань «Коляда, коляда у віконце загляда», який зібрав  у  стінах Мурафського СБК всіх бажаючих славити народження Христа – Спасителя світу!

     Цей захід відвідала перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва разом з начальником відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації Оленою Медяник. У своєму виступі Олена Юріївна від імені голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького та від себе особисто привітала всіх присутніх з новорічними святами та Різдвом Христовим, побажала всім миру, добра та Божої благодаті, а також зазначила, що цього року в рамках районного фестивалю новорічних та різдвяних віншувань відбулися два конкурси: «Диво Різдва» (конкурс на кращу  різдвяну атрибутику (вертеп)  і «З Новим роком та Різдвом Христовим!» (конкурс відеопривітань).

    Переможці конкурсу відеопривітань «З Новим роком та Різдвом Христовим!» були відзначені святковими екскурсіями до міста Харкова. За призові місця у конкурсі на кращу різдвяну атрибутику «Диво Різдва» учасники конкурсу отримали солодощі та електрочайники.

    Приємною несподіванкою свята стало те, що всі колядники та щедрівники, які були присутні на фестивалі, отримали смаколики і подарункові сувеніри від голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького.

   Наприкінці свого виступу Олена Юріївна подякувала духовенству району за співпрацю у відродженні та  збереженні духовності українського народу, його релігійних та народних традицій.

   Настоятель Свято-Миколаївського Храму с. Мурафа протоієрей Павло Повідаш та настоятель Свято-Троїцького храму с. Качалівка  ієрей Анатолій Ачкасов побажали всім присутнім, щоб чудові зимові свята були радісними та щедрими, щоб завжди з усіма були удача і успіх, а в домі – світло та радісно від любові й добрих новин, щастя і достатку, виконання всіх бажань.

   Фестиваль відбувся у теплій,  дружній, доброзичливій духовній атмосфері серед однодумців. Завершилось дійство славною традицією – різдвяним передзвоном заради перемоги світла над темрявою, добра над злом.