Відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва

08 жовтня 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва. Традиційно цей захід проводиться з нагоди Дня української писемності та мови і має на меті підтримку лінгвістично обдарованих дітей та сприяє розкриттю їхнього таланту.

Темою цьогорічного фестивалю, присвяченого 125-річчю від дня народження О. Довженка, є його  слова: «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя».

Учні 10-11-х класів з 9-ти шкіл району змагались в умінні володіти  аудиторією, демонстрації культури мовлення і красномовства, дотриманні регламенту. Проте основними критеріями ораторського мистецтва є повнота розкриття теми та  оригінальність тексту виступу.

Журі фестивалю визначило переможців районного етапу.

І місце присуджено учню  10 класу Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тимченку Дмитру (вчитель Мілюта Валентина Андріївна). Він представлятиме наш район на обласному фестивалі ораторського мистецтва 17.10.2019.

ІІ місце посіла Лісняк Валерія, учениця 10 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Науменко Надія Іванівна).

ІІІ місце посіли Лиска Анастасія, учениця 10 класу Краснокутської гімназії (вчитель Ковальчук Людмила Василівна), та Приходько Карина, учениця 10 класу Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Стороженко Поліна Василівна).

Вітаємо всіх учасників та переможців, дякуємо за демонстрацію у виступах громадянської та загальнокультурної компетентностей і національної гідності. Зичимо подальших успіхів усім конкурсантам та їх наставникам!