Відбувся танцювальний флешмоб «Вишиванку одягаймо – Україну об’єднаймо»

Сьогодні, 16 травня, з нагоди Дня вишиванки та Дня Європи на центральній площі Краснокутська відбувся святковий флешмоб «Вишиванку одягаймо – Україну об’єднаймо» за участю голови райдержадміністрації Олексія Белоцького, танцювальних колективів Краснокутського району, працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій району, молоді та дітей різного віку.

Цілими родинами, колом друзів та поодинці краснокутці, вбрані в національні орнаменти, зібрались у центрі селища, щоб разом з усією Україною відзначити День вишиванки. Учасники флешмобу виконали Державний Гімн України та підняли державний прапор. Під звуки гімну Європи замайорів над Краснокутщиною прапор Європейського Союзу. Юні танцюристи Краснокутщини під пісню гурту Mad Heads «Україна – це ми» та шалені оплески захоплених глядачів виконали неповторну хореографічну композицію.

Одягнувши вишиванки, учасники флешмобу засвідчили силу української культури та єдність українців. Усміхнені обличчя та блиск в очах прекрасно доповнювали національні орнаменти на їхньому вбранні.