Відбувся триденний тренінг «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо» (м. Київ)

У Києві відбувся триденний тренінг «Дані для лідерів» у межах програми «Мріємо та діємо».  Участь у навчанні взяла ініціативна команда  Краснокутської громади – робоча група у складі представників молодіжного сектору відділу освіти, депутатського корпусу та Молодіжної ради  зі створення  програми розвитку молоді у своїй громаді на основі локальних даних та потреб молоді. До слова, Краснокутська громада входить у 12-тку учасниць з усієї України проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю».

Під час першого дня тренінгу команда поспілкувалася з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  презентувала громаду та поділилася цілями, які ставить перед собою під час участі у проєкті. Завдяки тренеркам ознайомилися з поняттям даних для сталого розвитку, виокремили власні та робочі цінності, а також визначили рішення, засновані на цінностях і даних.

Протягом другого дня учасники команд з Краснокутської, Двиняцької та  Христинівської громад з трьох областей за допомогою тренерок дослідили типи прийняття рішень і визначили рішення, які впливають та яким чином на інших, а також ознайомилися з поняттям розуміння даних і пропрацювали ці теми у практичних завданнях. Крім того, поспілкувалися із заступником Міністра молоді та спорту України Владиславом Яцуком про актуальні питання молодіжної роботи в Україні.

Під час третього дня тренінгу команди дізналися принципи дизайну дослідження потреб молоді в громаді, прописали стадії проєктування дослідження, грунтуючись на пріоритетах Національної молодіжної стратегії до 2030 року.

На завершення 3-денного тренінгу учасники отримали сертифікати.

Після закінчення інтенсивних курсів навчання команда громади готуватиме проєкт актуальної програми розвитку молодіжного середовища, яка дозволить молоді кооперуватися із місцевою владою, визначати і просувати потреби молоді у громаді.

 

Програма «Мріємо та діємо» (https://www.facebook.com/mriemotadiemo) впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Запрошуємо активну молодь Краснокутської громади долучитися до процесу створення нової молодіжної програми!

У кого є цікаві ідеї чи пропозиції, пишіть: ssms.krasnokutsk@gmail.com або завітайте до молодіжного сектору відділу освіти.