Відбувся урочистий захід до Дня працівників освіти

                                                        Учителю! Пораднику і друже!

                                                       Ви вибрали дорогу непросту.

                                                           Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Відео “Нашим вчителям”

Сьогодні, 02 жовтня 2019 року, на Краснокутщині в районному будинку культури відбувся урочистий захід до Дня працівників освіти, що зібрав всіх педагогів та ветеранів освітньої галузі Краснокутського  району.  Працівників педагогічної ниви зустрічало яскраво прикрашене фойє. Святкового настрою додали подаровані квіти кожному педагогу від голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького.

         Спочатку свої вітання зі святом педагогам адресував Олексій Олександрович Белоцький, голова Краснокутської районної державної адміністрації, який побажав всім освітянам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Очільник райдержадміністрації передав слова привітання для освітян від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та зазначив, що районна влада робить все, щоб забезпечити освітян гідними умовами роботи, а школярів – всім необхідним для навчання.

На заході також були відзначені педагоги та працівники освіти грамотами і подяками Краснокутської районної державної адміністрації за змістовну та наполегливу працю в галузі освіти, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у виховання юного покоління і з нагоди Дня працівників освіти.

Урочистості продовжились святковим концертом за участю учнів та педагогів нашого району, а також приємним сюрпризом – виступом  почесного діяча мистецтв України Андрія Піхи та народного вокального ансамблю «Душа».