Відвідувачки РІКи стали учасницями майстер-класу «Лялька-мотанка як родинний оберіг українців» у глина-просторі «На белебні»

Нещодавно відбулося незвичне засідання розмовно-інтеграційного клубу “РІКА”.

Відвідувачки РІКи стали учасницями майстер-класу «Лялька-мотанка як родинний оберіг українців» у глина-просторі «На белебні», що в Чернещині.

Ляльку-мотанку і досі вважають надійним оберегом, адже здавна Берегиня, зроблена власними руками, оспівана піснями, обласкана казками, одягнена у все домашнє, рідне, містила потужну позитивну енергетику найдорожчої людини — матері, яка, вкладаючи в іграшку душу, з любов’ю робила її для своєї дитини.

Майстриня Ольга Рибка розповіла про особливості створення ляльки-мотанки, показала різноманіття видів  та символіки мотанок.

І кожна учасниця поринула у процес виготовлення ляльки, адже власноруч зроблена лялька-мотанка має чарівну силу. Вона не лише береже родинне вогнище, але й має здатність здійснювати бажання.

Дівчата виготовили ляльку-веснянку і загадали заповітні бажання. Хай вони обов’язково здійсняться!

 

Розмовно-інтеграційний клуб “РІКА” в Краснокутську проводиться ГО Десяте Квітня у партнерстві з Green Art Tour – Громадська організація за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні🌐