Вітаємо переможця ll (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52478497_382865882524778_2257803976101593088_n.jpg)
Вітаємо переможця ll (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук: Новосельцеву Анастасію, вихованку гуртка ЦДЮТ (вчитель Пархомівської ЗОШ l-lll ступенів Рич Оксана Валентинівна), яка посіла почесне lll місце (секція «Агрономія»).