Вітаємо учня 10 класу Дублянської ЗОШ l-lll ступенів Тимченка Дмитра з почесним lll місцем в lll ( обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/84353486_1528596920626981_9169101397038202880_n.jpg)
Вітаємо учня 10 класу Дублянської ЗОШ l-lll ступенів Тимченка Дмитра, який посів почесне lll місце в lll ( обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!
Дякуємо Іванії Ірині Григорівні, вчителю історії Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за підготовку учня!
Бажаємо Вам нових злетів та перемог!