Вітаємо з днем народження ІРИНУ ГАПОН!!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/images-451.jpg)
Вітаємо з днем народження Ірину ГАПОН,
начальника групи по господарському обслуговуванню відділу освіти!!!
Прийміть щирі і сердечні вітання з днем Вашого народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії, благополуччя, незмінної підтримки рідних і друзів. Хай радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а всі самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!