Вітаємо з днем народження Світлану КРАСНУ!!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/z-dnem-narodzgennya-podruzi-min.png)
Щиро вітаємо з днем народження Світлану КРАСНУ,
економіста централізованої бухгалтерії відділу освіти!!!
В цей день, наповнений надіями і радістю, посмішками і теплими словами, бажаємо Вам отримати від життя головні подарунки: міцне здоров’я, невичерпний оптимізм, взаємну любов і постійну удачу. І хай щастя і святковий настрій не закінчуються ніколи. З днем народження!