Вітаємо з Днем працівника освіти!!!

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці,

молоді педагоги та працівники освітніх установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти!!!

Це свято стало всенародним, адже кожна людина в нашій країні переступає поріг школи. І особливо щасливий той, кому на життєвому шляху зустрівся вчитель, що вміє принести в клас захопленість, любов і, звичайно ж, знання, освітлені цією любов’ю. Все життя ми з теплом і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і чуйних, причетних до нашим перших перемог, що допомагали нам осягати знання і життєву мудрість.

Бути вчителем – це високе покликання, особливий талант. Тільки сильна духом людина може витримати те колосальне навантаження і стрімкий темп безперервного самовдосконалення, що супроводжують роботу з учнями. Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особливо відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і пізнання. Від педагога значним чином залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного краю виховують наші вчителі в юних жителях нашої громади.

Сердечно вітаємо всіх освітян та ветеранів освіти з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і вірність відповідальній і почесній справі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень задуманих справ, єдності у відстоюванні професійних інтересів, миру та злагоди, вдячних і цілеспрямованих учнів, які зможуть виправдати ваші надії!