Восени розпочинається преоральна імунізація диких тварин

Відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  від 21.08.2020 №546 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» восени 2021 року на території Харківської області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
   
    Розподіл приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими та польовими угіддями Харківської області,в тому числі і на території Краснокутської селищної ради Богодухівського району.
   
    Приманка безпечна для людей і тварин; має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.
   
    Прохання до жителів Краснокутської селищної ради: при виявленні приманок — не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

За інформацією районного управління 

Держпродспоживслужби