Впроваджуємо норми та Порядок організації харчування у закладах дошкільної освіти

13 грудня 2021 на базі Краснокутського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 відбулося засідання ради керівників закладів дошкільної освіти за участю начальника відділу освіти Краснокутської селищної ради Тетяни КРАЛІ та представників Держпродспоживслужби.
Під час засідання обговорювалися питання, щодо впровадження Примірного чотиритижневого сезонного меню, рекомендованого для організації харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 № 305 та наказу МОЗ України «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період» від 05.11.2021 №2441.
Директор ЗДО № 1 Лариса ПАНЧИШНА представила презентацію «Впроваджуємо норми та Порядок організації харчування у закладі дошкільної освіти», яку розробила робоча група закладу. Керівники закладів освіти разом із медичними сестрами мали можливість практично прорахувати кількість продуктів на місяць відповідно до вікових категорій та технологічних карт, визначити вартість харчування на місяць.
На засіданні було враховано конкретні пропозиції щодо впровадження Примірного чотиритижневого сезонного меню та прийнято проєкт рішення щодо запровадження його у 2022 році.