Всесвітній день екологічної освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/422394641_694994889479636_3786061246693555392_n.jpg)
26 січня відзначався Всесвітній день екологічної освіти.
Екологічна освіта в Україні і в світі вважається сьогодні пріоритетним напрямком навчання і виховання в навчальних закладах.
Напередодні цієї події фахівці НПП «Слобожанський» організували та провели онлайн круглий стіл “Роль НПП “Слобожанський” у формуванні екологічної свідомості у здобувачів освіти Краснокутської громади”.
Участь у роботі круглого столу взяли педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснокутської громади.
В ході зустрічі співробітники Парку познайомили учасників з планом екологоосвітніх заходів на 2024 рік, а освітяни поділилися своїм досвідом співпраці з НПП “Слобожанський”.