Вихованці Краснокутського ЦДЮТ здобули ІІ і ІІІ місця в онлайн-вікторині «Гра «Сокіл» («Джура»)»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG_20200623_161326.jpg)
18.06.2020 комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено онлайн-вікторину «Гра «Сокіл» («Джура»)». Вихованці Краснокутського ЦДЮТ взяли участь в онлайн-вікторині та здобули ІІ та ІІІ місця, отримавши грамоти КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».