Випускне свято в Краснокутській гімназії

           28 червня 2019 року перший заступник голови Краснокутської райдержадміністрації Олена Губарєва привітала випускників Краснокутської гімназії із здобуттям повної загальної середньої освіти. Від імені голови Краснокутської райдержадміністрації Олексія Белоцького Олена Юріївна передала побажання успіхів та вдалого життєвого вибору випускникам і слова вдячності батькам та педагогам за натхненну підтримку дітей на всіх етапах їхнього дорослішання. 
            Цього навчального року у Краснокутському районі 128 випускників отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.  Троє з них нагороджені  медалями. Олена Губарєва на випускному святі Краснокутської гімназії вручила золоті медалі Бреславському Миколі та Поповічук Анні, срібну медаль – Таран Аліні. Крім того, медалісти відзначені грошовими винагородами. Також подарунки отримала сама гімназія: для адміністрації закладу передано ноутбук, а вчителі майбутніх 1-х класів отримали комплекти комп’ютерної техніки (ноутбук, ламінатор, багатофункціональний пристрій) для роботи в НУШ.
              Випускний вечір відбувся… випускниками згадано перші кроки шкільними стежинками; педагогів, які супроводжували всі 11 навчальних років; перші здобутки і досягнення… – і, звісно, – загадано досягти ще більших успіхів, щоб відбутися як Людина, як Громадянин, як Особистість!
            Хай все вдасться! Легких вам доріг, випускники!