«ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ В ОСВІТІ» – ВІДКРИТО КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Команда проєкту IREX in Ukraine «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з Академією української преси та за підтримки Міністерства освіти і науки України відкрили конкурс для вчителів, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

До проєкту запрошують освітян, що прагнуть застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів стійкості до дезінформації та маніпуляцій.

Реєстрація відкрита за формою.

IREX прийматиме заявки як від груп учителів від одного закладу освіти, так і вчителів, які хочуть долучитися до проєкту одноосібно. 

Кількість заявок від одного регіону необмежена. У проєкті можуть узяти участь тимчасово переміщені учителі, заклади освіти, які розташовані в інших країнах та підпорядковані Міністерству освіти і науки України. 

До кінця травня 2023 року відібрані учасники пройдуть курс та тренінг із медіаграмотності, а також спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Навчання відбуватиметься онлайн.

Після проходження тренінгів учасники отримають електронні матеріали: конспекти уроків, презентації тощо. 

Відбір триватиме до 1 квітня 2023 року. 

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.