#WDSD2019 #LOTSOFSOCKS #Шкарпетуйся

   Щороку 21 березня відзначають Міжнародний день людей із синдромом Дауна. Дату обрали не випадково – день і місяць символічно позначають природу синдрому Дауна: 21-ша пара генома має 3 копії хромосоми.

     Аби привернули увагу до  людей із синдромом Дауна, щороку цього дня по всьому світу проходить флешмоб «Багато шкарпеток». Аби підкреслити, що різниця між звичайними людьми та із синдромом полягає лише в одній хромосомі, учасники флешмобу одягають різнокольорові непарні шкарпетки. Виходять у такому вигляді на вулицю та фотографуються, постять фото в соцмережах. Так вони намагаються відчувати, як це – не бути схожим на інших. А коли оточення розпитує про причину такого незвичного зовнішнього вигляду, учасники флешмобу охоче розповідають про «сонячних» людей.

      Краснокутський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 не залишився осторонь і теж взяв участь в акції, провівши флешмоб «Кольорові шкарпетки».

       У суспільстві панує багато хибних уявлень про людей із синдромом Дауна. А насправді ці люди здатні показати всім приклад щирої любові. Світ не знає злочинів, які скоїли б люди із синдромом Дауна. Також, попри стереотипи, такі люди не лише здібні до навчання, а ще й дуже талановиті. Вони можуть стати художниками або інженерами, адже вміють концентруватися на одному завданні тривалий час.

     Виховуємо дітей добрими, толерантними і в любові!!!