Юні спортсмени Краснокутської громади взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «COOL RAСE»

Наприкінці осені у м. Київ відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «COOL RAСE» (“Круті перегони”). 

Цей захід проводиться з метою підтримки та залучення до рухової активності учнів та учениць з тимчасово окупованих та прифронтових територій України. Організатори заходу – Громадська організація “Українська федерація учнівського спорту” спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

На урочистому відкритті заходу з вітальними словами до учасників та учасниць звернулись  Президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба та  голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

Участь в заході взяли 54 учениці та 54 учні закладів загальної середньої освіти, 54 представники команд – вчителі фізичної культури, 24 судді – вчителі фізичної культури з різних областей України та м. Київ.

Від Краснокутської громади участь взяли 3 команди – з Краснокутського ліцею №1 (вчитель Бєлєнкова Лариса, учні Кульченков Олександр, Торопова Анна), Пархомівського ліцею (вчитель Лісняк Сергій, учні Котелевський Радмір, Клінкіна Ангеліна) та Мурафського ліцею (вчитель Сургай Віталій, учні Грищенко Дмитро, Липова Ніна).

Змагання проводиться в особисто-командному форматі. Кожна команда складається з однієї учениці + одного учня віком від 13 до 15 років та вчителя фізичної культури. Змагання заходу складаються з трьох рубежів, кожен з яких включає 2 доріжки з перешкодами. Учасники кожного забігу на рубежах обираються жеребом у випадковому порядку.  Результати забігів на рубежах визначають розподіл місць відповідно до часу, витраченого учасником на подолання перешкод. Кожен учасник повинен взяти участь в одному забігу на першому та другому рубежах. На третьому (фінальному) рубежі беруть участь лише ті учасники, які посіли з 1 по 4 місце за сукупним часом, витраченим на подолання першого та другого рубежів.

Наші учасники здобули новий спортивний досвід та нові враження!

Дякуємо дітям та педагогам за активність та прагнення до розвитку!

Дякуємо Збройним Силам України за життя, безпеку, за можливість навчатися та займатися спортом!