З Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня – одне з найперших міжнародних свят, бере початок в 1949 році. Цей день – нагадування про те, що в житті дуже багато залежить від нас, дорослих. Діти, як ніхто інший, беззахисні перед реаліями сьогодення і потребують уваги та підтримки.

Маленькій людині потрібні ласка, любов і турбота. Ці відчуття є в кожному з нас, і їх прояв не вимагає спеціальних програм, указів або фінансової підтримки. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все можливе, щоб допомогти дітям стати освіченими, висококультурними, гідними членами суспільства, справжніми патріотами – це цілком в наших силах.

Низький уклін усім тим, хто за велінням серця і душі опікується нашими діточками – вчителям, вихователям, тренерам. Особлива вдячність людям, що піклуються про дітей, на долю яких випало тяжке випробування – рости, не знаючи батьківської ласки.

Усім дітям Краснокутщини бажаємо міцного здоров’я, хорошого відпочинку, нових яскравих вражень і здійснення усіх бажань. Сьогодні за календарем починається літо – дивовижна пора канікул. Хай вона подарує багато нових друзів і цікавих подій. Зі святом!