За підсумками Всеукраїнських змагань «Козацький гарт – 2024» учні Пархомівського ліцею посіли 4 загальнокомандне місце

Фінальний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт – 2024» відбувся у селищі Ворохта на Івано-Франківщині.

 

“Козацький гарт” – це не просто спортивні змагання. Це подія, яка формує у молоді патріотичні цінності, почуття єднання та шану до славної козацької історії. Учасники змагань не лише здобувають нові спортивні навички, але і отримують незабутні враження.

“Козацький гарт” – це чудовий приклад того, як можна поєднувати фізичну активність, патріотичне виховання та вивчення історії. Ці змагання уже стали щорічною традицією, яка об’єднує українську молодь та сприяє їхньому всебічному розвитку.

 

204 учні та учениці 5-10 класів з 17 команд закладів загальної освіти і 60 працівників фізичної культури з 15 областей та м. Києва зібралися у чарівному селищі Ворохта, щоб випробувати свою силу, спритність та патріотичний дух на фестивалі спорту і патріотизму. А допомагали учасникам 26 суддів з 21 області та міста Києва.

З-поміж команд сімнадцяти закладів освіти різних регіонів України Харківську область представляли учні Пархомівського ліцею Краснокутської селищної ради Богодухівського району під супроводом директорки Світлани Москаленко, вчителя фізичної культури Сергія Лісняка та голови Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олени Кривенцової.

Протягом 13-17 травня учасники змагань демонстрували спортивні вміння та знання з історії України. Також вони презентували свої команди під час культурної програми.

Юні козаки і козачки змагалися на рубежах: “естафета з перешкодами”, “валуни”, “футболінг”, “метання на влучність”, а також у конкурсі “Знавці історії України (історії козацтва) спортивних досягнень за часів незалежної України”. І кожен з них вимагав не лише фізичної підготовки, а й командного духу, стратегічного мислення та глибокого розуміння славетної історії українського козацтва.

У ході дійства наші учні здобули такі місця:

І – “Футболінг”.

ІІ – “Естафета з перешкодами”.

ІІІ – Конкурс “Знавців історії України (історії козацтва) спортивних досягнень за часів незалежної України”.

 

За підсумками змагань «Козацький гарт – 2024» учні Пархомівського ліцею посіли четверте загальнокомандне місце та були нагороджені медалями й дипломами Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки України.

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових перемог!!!

  

https://www.facebook.com/100022561630897/videos/pcb.1489982411943016/1207080927366428