«Забілів снігами гай – іде Святий Миколай»

19 грудня для українських дітлахів особлива дата. В цей день покровитель дітей Святий Миколай приносить дітям подарунки і солодощі. 

Тож на свято Святого Миколая  до Мурафської сільської бібліотеки завітали учні 1 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі зі своїм класним керівником Бойченко Надією Миколаївною. Бібліотекарем  Дрижаног Ларисою Петрівною для дітлахів було проведено ранок  «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай».

      Бібліотекар розповіла, що серед улюблених зимових свят є День Святого Миколая. У народі до Святого Миколая ставилися з особливою повагою, тому що він «другий після Бога заступник на землі». Зимовий Миколай здавна вважався покровителем усіх бідних і знедолених. Для чемних діточок він приносив подарунки, а неслухам залишав прута чи різку, щоб слухалися батьків. Також Святий Миколай опікувався звірятами, боронив людей від стихійного лиха, особливо на воді. Про все це дізналися учні на заході. Радо привітали віршами діти у гарно прикрашеній залі Святого Миколая.

  Отримання солодощів стало для дітей одним із радісних моментів за те, що вони мають добрі та чутливі серця, а негарні вчинки вони пообіцяли не вчиняти. На прощання школярі подарували Святому Миколаю гарні побажання всім людям планети: злагоди, добра, миру, любові, здоров’я та щастя.

   На завершення заходу діти ознайомилися з тематичною виставкою «Він із дому в дім іде і гостинці роздає».