Заклади освіти Краснокутщини відзначили 100 років Української Соборності.

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цьогоріч Україна відзначає 100-річчя з Дня Соборності. Відповідні тематичні заходи відбулись в закладах загальної середньої освіти Краснокутського району.

Було організовано та проведено уроки з історії України, тематичні лінійки, години спілкування, бесіди, засідання «круглих столів», лекції із висвітлення подій, пов’язаних із проголошенням Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки, перегляд документальних фільмів відповідної тематики.  Родзинкою стали організовані  патріотичні флешмоби та учнівські акції, спрямовані на донесення до учнів важливості теми Соборності в Україні, усвідомленню громадянами своєї відповідальності за долю країни.

У музеях, медіатеках та бібліотеках закладів освіти району організовано оформлення тематичних виставок художньої літератури за темами: «Україна – історія і сьогодення», «22 січня – День Соборності України», «Гідні пам’яті нащадків».

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! У єдності – наша сила!