Заклади загальної середньої освіти Краснокутського району  долучаються до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

             З метою популяризації спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в Україні, у період з 12 вересня по 30 жовтня 2020 року заклади загальної середньої освіти Краснокутського району  долучаються до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Заходи проводяться в школах як шляхом живого спілкування, так і з використанням  можливостей сучасних технологій. Школярі мають змогу ознайомитися з  ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту. 

                 У рамках Олімпійського тижня заклади загальної середньої освіти району організовують чимало цікавих заходів: урочисті церемонії відкриття Олімпійського тижня, олімпійські уроки, флешмоби, тематичні виставки та стенди, конкурси малюнків та стінгазет, вікторини, перегляд відеофільмів, мультфільмів, презентацій, спортивні змагання та веселі старти для молодших школярів.

             Спортивно-оздоровчі заходи щодо проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня відбуваються завжди змістовно та весело, тому всі учасники залишаються задоволеними і щасливими. Таким чином ми ще раз переконуємося в тому, що в нашому районі працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди. Щиро дякуємо вчителям та школярам, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!