Заклади загальної середньої та дошкільної освіти Краснокутського району долучилися до відзначення Дня Конституції України

          28 червня  наша держава відзначає одне з головних державних свят – День Конституції. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

           До відзначення 24-ої річниці Конституції України долучилися  також заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти Краснокутського району. З метою формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України в закладах були проведені онлайн бесіди, вікторини «Як добре Ви знаєте Конституцію України», тематичні книжкові виставки «Виміряна поколіннями», переглянуто відеопрезентації «Конституція – основа моєї держави». А учні Качалівської школи організували флешмоб під гаслом «Україна – наш дім» і таким чином висловили свою любов до Батьківщини.

           За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ, але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації. Тож будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.

            Пам’ятаймо, що правова держава починається з особистої волі кожного громадянина дотримуватися законів, з відповідальності перед суспільством та уміння користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших. Хай кожен з нас усвідомить: Україна у нас одна. Бережімо її!

 

         

Вітання Пархомівської ЗОШ

Вітання Качалівської ЗОШ

Вітання Колонтаївської ЗОШ