Завершено реконструкцію даху в Козіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

20 грудня в Козіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів панує піднесений настрій. Нагода — завершення робіт по реконструкції покрівлі навчального закладу, який відвідують школярі з Козіївки та прилеглих сіл.

Загальний кошторис робіт — понад 1,5 млн.грн. Фінансування відбувалося на засадах спільної участі району та області, тобто 100 тисяч гривень було виділено з районного бюджету і понад 1,5 млн. грн. було виділено з обласного бюджету, дякуючи сприянню губернатора Харківської області Юлії Світличної.

Як прокоментував директор гімназії Юрій Педан, реконструкція даху була вкрай необхідна. Самій будівлі вже багато років. За цей час дах навчального закладу потребував капітального ремонту. Тож вирішити проблему можна було лише завдяки капітальній реконструкції даху.

Олексій Белоцький наголосив на тому, що голова ХОДА Юлія Світлична приділяє особливу увагу розвитку освітньої сфери. «Ми плануємо й надалі працювати максимально ефективно. Наша головна мета – якість та доступність освіти для всіх дітей району», – зазначив Олексій Олександрович.