Завершився 2022/2023 навчальний рік на Краснокутщині

Завершився 2022/2023 навчальний рік на Краснокутщині.

598 дошкільнят підросли ще на одну групу, а 2417 учнів піднялися ще на одну сходинку – перейшли до наступного класу.

166 здобувачів освіти стали випускниками, отримавши свідоцтво про повну загальну середню освіту.

Пишаємось успіхами В’юнника Назара, золотого медаліста Краснокутського ліцею №2, Демченко Марії, Єсауленко Тетяни й Кисленко Юлії – золотих медалісток Краснокутського ліцею №1, Кузуб Аліни – срібної медалістки Краснокутського ліцею №1 та срібної медалістки з Пархомівського ліцею Ключник Олександри.

Надзвичайно втішені, що серед випускників є дві учениці, які набрали максимальну кількість балів, складаючи національний мульттипредметний тест: Кисленко Юлія (Краснокутський ліцей №1) отримала 200 балів з математики й 200 балів з української мови; Халепа Аліна (Краснокутський ліцей №2) склала на 200 балів математику.

 

Дякуємо  педагогам за те, що вкладали в кожного здобувача освіти, кожного випускника частинку своєї душі, свої знання, досвід і допомогли розкрити таланти вихованців та учнів.

 Висловлюємо подяку батькам – за те, що наставляли своїх дітей, мотивували їх щодня робити над собою зусилля і досягати мети.

 

Випускники! Усі ви різні. Талановиті та амбітні! І ми пишаємося кожним та кожною з вас, незалежно від оцінок у свідоцтвах! Бо ваші головні досягнення ще попереду! Бажаємо успіхів при вступі до закладів вищої освіти!

Пам’ятайте – тільки ви творите своє майбутнє! Гідно несіть звання ЛЮДИНИ протягом життя. Пишайтеся тим, що ви УКРАЇНЦІ! Завжди пам’ятайте своє коріння, свій рідний край і свій ліцей!

Будьте сміливими та ініціативними, сильними і наполегливими!!! Крокуйте тільки вперед, бо кожен крок точно наближає вас до успіху!!!

Щасливого, успішного та переможного майбутнього!